_

درب های داخلی

امروزه یکی از مهمترین اجزای هر خانه که نقش بسیاری در جلوه و زیبایی آن دارد، درب ها هستند. درب های داخلی یک ساختمان، علاوه بر کارایی و نقش خود، می توانند به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون داخلی نقش ایفا کنند. درب داخلی ساختمان، شامل درب اتاق ها، سرویس بهداشتی و حمام است درب های داخلی بر اساس محل نصبشان، می توانند دارای تنوع جنس مختلفی باشند. به عنوان مثال درب سرویس بهداشتی و حمام عموما از جنس ضد آب انتخاب می شود.

 

انواع درب های داخلی

درب چوبی ساده و زیبا داخل منزل
درب های صاف با هسته‌های توخالی یا پر تولید می‌شوند و سطح آن‌ها یا رنگ می‌شود یا یک روکش چوبی در آن به کار می‌رود. معمولا این نوع درب ها ارزان‌ترین آن‌ها هستند و بسیار مناسب خانه‌های مدرن هستند.

درب های تک پنلی در دکوراسیون منزل
درب های تک پنلی مناسب خانه‌هایی هستند که وسایل آن دستی ساخته شده باشد، فقط یک یا دو عدد از این درب ها می‌توانند به خانه شما شخصیت دهند.

درب های دو الی پنج پنلی در دکوراسیون منزل
از درب های چند پنلی در اکثر سبک‌های معماری کلاسیک و مدرن استفاده می‌شود، این درب ها به صورت رنگ‌ شده و یا با روکش چوبی (معمولا چوب درخت بلوط) تولید می‌شوند.

درب های خاص و منحصر به فرد در دکوراسیون منزل
این درب ها دارای یک پنل قوسی و چارچوب قوسی می باشند، هم‌چنین دارای سطحی چوبی است که به آن جلوه زیبایی داده است.

 

Modern Apartment Doors

دریافت کاتالوگ

 

خانه هوشمند

خانه هوشمند دیگر یک رویا نیست! کنترل تمامی خانه در دستان شماست..

درباره ما

شرکت آذین آرا تولید کننده انواع پنجره های دوجداره، توری های جمع شونده خودکار، بالکن های شیشه ای تاشو، پرده های دکوراتیو، درب های داخلی و درب های ضد سرقت می باشد.
دفتر مرکزی کرج
ایمیل : azinara2011@gmail.com
شماره های تماس : 92101163-026

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به آذین آرا می باشد.

آذین آرا